Jedno zdanie w komunikacie jest ciekawe, eminent nie dochował staranności w sprawie odprowadzania przez nieuczciwych kontrachentów podatku vat. To nie US ma dopilnowywać tych spraw a spółka? Ciekawe. Tak się niszczy spółki i hamuje rozwój gospodarczy Kraju.