To już wiadomo po co było wprowadzenie do obrotu akcji serii A i B - łącznie 9,5 mln szt. Przypomnę, iż do tej pory w wolnym obrocie było zaledwie 950 000 szt. Ponieważ mają do zapłacenia trochę kasy, a zysku z ostatnich miesięcy jak na lekarstwo, to będą musieli pozbyć się trochę swoich akcyjek :( Cała nadzieja w tym, iż zanim zaczną upychać akcje, będą musieli podciągnąć kurs do góry, bo przy tych poziomach i przy tym popycie, to jedynie na waciki im starczy :)
To, co......? Wiadomość z tą Skarbówką jest bardzo pozytywna. To w najbliższych dniach należy spodziewać się solidnego wzrostu :) Nieprawdaż... ? Co Wy, drodzy inwestorzy na to ?