Zasada jest jedna na takich spółkach. Wszyscy czekają na ruch silniejszego cena tak zaniżona że drobny boi się ruszyć z miejsca ani w jedną stronę ani w drugą wszyscy czekają co zrobi gruby po tem każdy z niższych poziomów wydaje się być lub był dobry do zakupu akcji ale niestety, pozostaje po tych poziomach tylko wspomnienie i A MOGŁO BYĆ TAK PIĘKNIE :) i tu będzie podobnie bo będzie coraz trudniej kupić bo będzie wyżej i wyżej i wyżej buziaki