Zgadzam się z rg właściwie to mógłbym spróbować dokupić tylko nie zależy mi na sztucznym podbijaniu kursu bo nie oto tu chodzi by nalazło znów drobnicy i groszołapów cena jest bardzo niska i atrakcyjna więc na razie stopuję ją na0, 149 czemu nie mogę spróbować ale czy nie wpłynę za bardzo na kurs a tego nie chcę