Dnia 2018-03-28 o godz. 10:17 ~PiS napisał(a):
> Leactwo sie szerzy i zaraza
> Za rządów PO ten bank miał straty
> za pis nas okradli na wycenie naszych akcji rozwadniajac zmniejszyli wartosc ksiegowa
> w przeliczeniu na akcje. Jedni nie lepsi od drugich
Małe sprostowanie - bez wchodzenia w preferencje polityczne:
Stratę boś miał za 2015 i 2016 (raporty roczne w marcu 2016 i 2017) - z pewnej znaczącej części związanej ze zmianą polityki wiatrakowej, która nastąpiła po zmianie rządów. Wcześniej - przez cały okres PO - były zyski (i to nawet - patrząc z dzisiejszej perspektywy - nawet duże). Poprzedni kiepski okres (zysk w okolicach 0) - to lata 2007- 2008 (czyli poprzedni PIS/Samoobrona/LPR).
Przypadek?