Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,46 zł , zmiana od tamtej pory: -63,34%

Re: Tylko kontrakt z IKS Solino

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-04-04 o godz. 15:36 ~Testie napisał(a):
> Otóż to, ja mówiłem, że oni nie potrzebnie te leasingi za sprzęt płacą... przecież to sygnał GSM on jest niewidoczny jak akcje ce, binka i króla artura

Panowie Bin Artur i Makler1 to chyba nigdy akcji Compremum nie widzieli i są z nami tylko dla towarzystwa, umilają nam czas.
Ce natomiast dawno temu już pisał jak Compremum było po 2 zl że zamienił wszystko na lokaty wiec też akcjami Compremum nie grzeszy.
Ale nawet nie mając akcji strasznie się chłopaki podniecają i angażują w sprawy firmy tu na forum... to co dopiero będzie jak kupią po kilka sztuk !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMPREMUM 0,00% 0,90 2025-10-24 15:35:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.