Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,82 zł , zmiana od tamtej pory: -33,50%

Re: Tylko dla cierpliwych

Zgłoś do moderatora
słuszna racja, na tej spółce coś w ogóle zarobić to nie lada wyczyn a jestem tutaj naprawdę od wielu lat, trochę podbudowała mnie inwestycja w nową halę i to że produkują dla OZE ale po wynikach widać że to spółka dusigrosz jak harper i trzeba wyczekać na jakąś podbitkę i dać sobie spokój z tą firmą bo to teraz ani wyników ani dywidendy, osobiscie nikomu kto chce zarabiać na giełdzie nie polecił bym tej spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -1,89% 5,20 2022-05-16 09:22:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.