Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,70 zł , zmiana od tamtej pory: -28,31%

Re: Tylko dla cierpliwych

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-12 o godz. 14:49 ~SghDoktor napisał(a):
> A po co tu wchodzisz, żeby tanio kupić? :) Przecież widzisz, że nikt niżej oddawać nie chce:) a do tego zaraz wyniki:)

Quercus oddał na górce, by ostudzić emocje... teraz ktoś napełnia koszyczki, a pasażerowie na gapę (którzy dołączyli po lipcowym ESPI o Quercusie) oddają... ciekawa ta rozgrywka. Od roku przemieliło się ok. 8 mln akcji. Wartość spółki rośnie systematycznie ze względu na zatrzymane od dwóch lat zyski. Za chwile urośnie jeszcze bardziej, bo rozliczone zostaną dotacje z NCBiR, które utworzą bilansowy WNiP. Będzie to co prawda papierowy zysk, ale poprowadzi WK z obecnych 9 PLN na 12-14 PLN/akcja.
Chłopaczyna z BDM się nie popisał, bo nawet nie uwzględnił tej dotacji w swoich prognozach :)
Ale czekamy cierpliwie Panie doktor od ponad roku... w końcu ktoś odpali lont :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -1,08% 5,52 2022-05-20 16:25:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.