Mnie się nazwa kojarzy z cap i tea z angielskiego filiżanka i herbata a to się kojarzy z filiżanka z uszkiem z analizy technicznej , tylko jak to się ma do wykresu gdzie liczyć go od zmiany nazwy czy przyrównać do getback .
Jestem optymistą tzn patrzę na wykres getback i rysuje sobie w marzeniach filiżankę z kawą czy herbata jak kto woli. Z podstawą 50gr a szczytem na 30zl a co mam akcje to mogę marzyć?
Skąd taka nazwa?