hehe, następny !! konkluzja z wypowiedzi, ...po co mieć kasę teraz lepiej mieć być może za dwa lata, ja mam akcje ale nie chcę żeby drożały ... koniec konkluzji !!! hehe, widzę po wpisach, że spółdzielcy szykują się na dalsze uwalanie kursu, odkupię po 15 gr !!!