Ale matoly sie zlecialy na PT. Juz lepiej niech inwestuja w balona SOFTBLUE, ktorego kapitalizacja to 70 mln a co robia? Niby drony. A moze kupiles balona po 6 zl ?
Oj Koziolku Matolku jeszcze sie zdziwisz jak zobaczysz co tu sie bedzie dzialo po Nowym Roku.
Radze obserwowac, bo koniec konsolidacji jest bliski. Czlon RN juz sie wysypal !!!