A zauważyliście, że jak o czymś głośno się mówi to zwykle tego zysku nie ma? Tak i tu nie liczył bym na krocie, skoro tak wielu drobnych liczy na wielkie zyski. Nim boomerang skoczył na forum pisano że to śmieć i trzeba się go pozbyć nim utonie, tak samo pisano o 11Bit jeszcze na 3 tygodnie przed samym skokiem choć o premierze ich "kultowej" gry było już wtedy wiadomo. Jak gdzieś zlatują się sępy to zysku nie będzie szybko. Ja trzymam akcję obecnie "Parcela" ale w momencie zakupu i przed całą tą aferą, wiedziałem że to będzie inwestycja na 5-10 lat, można powiedzieć taki fundusz emerytalny. Wątpię by akcje skoczyły powyżej 40 groszy w ciągu najbliższych 2 lat skoro tak wielu ludzi, siedzi tu i czeka na niewyobrażalne zyski a przecież komuś trzeba też je sprzedać