Dnia 2017-01-16 o godz. 23:27 ~Fix-Fax napisał(a):
> grosz up grosz down i przestój. Całe sesje , codziennie. Gra maszyna
Fixie, a powiedz Ty mi, proszę:
1) jaką drogą (legalnie, czy nielegalnie) ta maszyna ma dostęp do części transakcyjnej GPW ?
2) co na to KNF ?
Bo tak lekko się o tym rozprawia, ale to nielegalne. Więc kto (jaka osoba prawna) ryzykuje łbem i dlaczego jeszcze tego łba nie odcięto od części transakcyjnej ?
- Hakerzy to robią na zlecenie Grzegorza lub Jego słupów ?