Nawet jak juz to bardzo krotko a pozniej juz dlugo na polnoc . Naganiaj , naganiaj i jakies glupki moze sprzedadza . Ja pamietam ( bo nie podpatrzylem na wykresie ) , ze 2 lata temu , na polu bylo goraco a dla mnie jeszcze bardziej , bo nie kupilem na czas tej spolki , a ona wysoko powedrowala . Historia lubi sie powtarzac i teraz bede przygotowany . Dobranoc !