Wypowiem sie bo troche kupilem , chociaz bardziej jestem na Serinusie i tam spodziewam sie silnych wzrostow po tej korekcie . Co spowodowalo , ze kupilem ? Naganiacze ? Nie !
Popatrz poludniowy jezdzcu na raiting INDATY na biznes radar ( podpowiem Ci , ze to wskaznik kondycji finansowej spolki ) i porownaj z innymi spolkami i zauwaz , ze w grupie spolek o tak dobrym wskazniku nie ma zadnej innej , tak bardzo przecenionej spolki . Wiec nawet jak by spadlo kilka groszy to i tak kurs jest tylko jeden , czyli na polnoc . Dobre wyniki dadza tutaj poziom 3 zlotych bardzo szybko . Jak sprzedales dzisiaj to ja szybko kupuj jak Ci sie troszke taniej uda . Powodzenia !