Zapakowani odsyłam na wykres D1 i co tam ujrzycie, ano ostatnia podfala w fali dużej wzrostowej(V rzymska) jest klinem zwykującym z którego wyjście jest przeważnie do d...,
patrzymy na oscylatory a tam brak potwierdzenia szczytu bo dywergencje negatywne,,,,
wskazana ostrożność bo na NYSE przejściowy przynajmniej odwrót od stucnej yntelygencyji.