pal licho te złotówki, 3 zł czy 10 zł. Mam tego całkiem sporo (jeszcze niedawno 2-3 dniówki obrotu dziennego) średnio po 90gr i chce tylko wyjsc z mozliwie delikatną stratą. Nie wyszedłem w porę po ogłoszeniu upadłości i tak się zakisiłem na długie miesiące