Zalecam umiar w przewidywaniach ale uwazam , ze do konca wrzesnia bedziemy mieli ok. 1,20 zł na wiecej nie da rady bo wyniki jak mysle będą dobre ale nie rewelacyjne .
Kola przetrwa i bedzie sie rozwijać dalej znam rynek kosmetyczny od 20 lat .
Pozdrowienia dla wytrwałych