Bo facet jest mądry. Ja tez załuję, że uśredniałem od 3 PLN w dół. Teraz mógłym kupić niezły pakiecik. Aż żal patrzeć jak ludzie poniżej 1 PLN oddają podpuszczani przez starych wyjadaczy giełdowych. Ale to juz ich sprawa a Ja w miarę mozliwości dokupuję.
Pozdrawiam