nie oglądaj już więcej jankeskich filmów o czesaniu kasiory bo ogarnie cię obłęd..
nie przyszlo cię do głowy ,że Misza czesał kasę na " przecierkę " a obecni właściciele mają inną wizję spólki i wprowadzają ciekawe projekty z udziałem posiadaczy jednostek uczestnictwa ??? nie ??? no to szkoda..może zrozumiesz jak się z tematem zapoznasz