@Mirakulka
Jakoś we wcześniejszym poście chyba Ty napisałaś, że przy większej podbitce każdy zaczyna sypać :)
Ja mam mało (13k) akcji więc może dlatego nie sypie ;)
A co do tego co sie dzieje. -> Zobacz jak nagle zostają wycofane zlecenia kupna/sprzedaży.
Z 9 zlecen robi sie 2 z 15 robi sie jedno.
nie wierze ze to ludzie robia :)