dajcie spokój, bądźmy realistami, żadnej zwały kursu nie było pod tanie odkupienie, po prostu jakiś jeden czubek, któremu już dłużej nie chciało się czekać na 'odpał' postanowił wywalić akcje i tyle.. a to, że jego skromny pakiecik 55 000 akcji pozwolił mu na zaniżenie kursu do 0,81...- to nie jest zwała, wystraszył się korekty na szerokim i sobie sprzedał. A jeśli chodzi o to info o nieruchomościach, chciałam zauważyć, że jeśli nie pojawi się szybko, to ten odpał 20% możemy mieć równie dobrze przy poziomie 0,75 jak będzie korekta na szerokim, wtedy i tak nam to g... da ;) pozdrawiam, jestem chyba pesymistką, ale dopóki 1 zeta na trwałe nie przebiliśmy to zaczynam w to wszystko wątpić... a zważywszy jeszcze na to, że przy każdej podbitce IDM wywala, myślę, że większość z Was ma plan żeby wywalić od razu po 1 zeta, stąd myślę, że długo możemy na tą jedynkę poczekać... co wy na to? pozdr:)