Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,37 zł , zmiana od tamtej pory: 6,70%

Re: trochę beka z tych co chcieli zrobic tu podbitkę

Zgłoś do moderatora
byli powyżej 5% już ich nie ma, czyli straty realne, bo sprzedali, co do emisji to po pierwsze jest po 10 gr co jest działaniem na szkodę spółki (podobnie było w red dev, gdzie tą emisję zablokowono), po drugie gdy była ogłaszana emisja to prime bit udzielił głównemu akcjonariuszowi pożyczki, co jest kolejnym działaniem na szkodę spółki, domyślam się, że za te pieniądze kupiona była emisja, co byłoby grubym wałem, ale to już musiałby skontrolować ktoś z zewnątrz bo sami papierów nie pokarzą

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES -0,50% 0,40 2024-02-21 16:12:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.