Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,37 zł , zmiana od tamtej pory: 7,24%

Re: trochę beka z tych co chcieli zrobic tu podbitkę

Zgłoś do moderatora
ze dwa lata temu było tu dwóch takich co kupili za kilka baniek, nawet w akcjonariacie byli, stare wygi giełdowe, Sławomir Lutek z 4mass a drugi nie pamiętam, jezu, jakie to było zabawne, kilka baniek tu przepalili, prezes to zaczął sypać papierem w kurs zaraz po tym jak kupili, a co do obecnej emisji to gruby temat, nie będę się rozpisywał, bo nie chce, żeby ściągnęli ten cyrk z giełdy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES 5,26% 0,40 2024-02-29 15:08:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.