Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,37 zł , zmiana od tamtej pory: 6,70%

Re: trochę beka z tych co chcieli zrobic tu podbitkę

Zgłoś do moderatora
Piszesz jakies farmazony okropne.
Przepalili. No jak sprzedali po znizce o 70-80 proc to faktycznie przepalili. Ale jak trzymaja to na razie maja strate wirtualna.
Emisje byly sa i będą. Wszystkie spolki się tak dokapitalizowuja. Poza tym twoje pisanie o grubym czy cienkim temacie nie ma wplywu na to czy spółka jest na giełdzie czy nie. Duze masz strasznie mniemanie o sobie. Szczgolnie ze wiekszosc co tu piszesz to jakies konfabulacje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES 0,00% 0,40 2024-02-26 09:24:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.