Co wam da udział w walnym jesli nie ma tam istotnych pkt porządku obrad. No, chyba że będziecie głosować przeciw uchwała ws sprawozdań i absolutoriów i w taki sposób wyrazicie swoją frustrację... Poza tym nic więcej o spółce się nie dowiecie i nikt z Zarządu o ile będzie nic wam więcej nie będzie miał obowiązku powiedzieć...