Tylko że podwójnego dna nie będzie bo tutaj dna nie ma. To dziura bez końca. Bladego pojęcia o suplementach nie mają jak zresztą o niczym innym. Taki Dziki trener robi lepszy biznes na suplementach jak te złodziejskie pajace. Tutaj żeby coś się zmieniło to na prezesa potrzeba kogoś pokroju Rafała Brzóski a nie tych przygłupów co od lat tutaj dzierżą te stanowiska