Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 10,89%

Re: transakcje pakietowe

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-01 o godz. 10:53 ~Gallileo napisał(a):
> Odbierałbym ten zakup pozytywnie gdyby to kupił z rynku. Jako jedna z najważniejszych osob w firmie, a w kwestiach finansowych najbardziej zorientowana wiedzial jaka jst sytuacja finansowa firmy i jakie bedą wyniki od poczatku roku, gdy kurs byl ponizej 3 PLN. Mogl smialo kupowac. Skoro kupuje teraz... od SANWILU... to jest to ewidentnie kolejny element jakiejs gry B.

Jakby miał z rynku skupować, to by podbił kurs na dychę albo lepiej, bo sprzedających jak na lekarstwo. A tak pakiecik za 4 zeta zebrał i nie po to, żeby stracić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIKANA 0,45% 4,48 2021-07-22 13:18:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.