Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 10,89%

Re: transakcje pakietowe

Zgłoś do moderatora
Chronologicznie rzecz ujmując to, 27.04.21. Sanwil sprzedał P .Chołocie 50 000 szt. akcji Wikany, a następnie 29.04.21. rada zarekomendowała wypłatę dywidendy za 2020r. Nie do końca rozumiem ten manewr ale odbieram ten zakup przez P. Chołotę pozytywnie. Trzeba podkreślić, ze zakup akcji w cenie 4 zł. za 200.000,00 zł. wskazuje, że zarząd potwierdza dobrą kondycję firmy oraz sygnalizuje, że zakup akcji w tej cenie może być opłacalny. Oznacza to, że spółka szykuje dobry geszeft, który zapewni spółce znaczny wzrost przychodów, a tym samym, uzasadni kolejny wzrost cen akcji na rynku. Czekam na kolejny ruch i na dobre wieści, które być może wyjaśnią, dlaczego zarząd dokupił akcje Wikany za 200 000,00 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIKANA 0,00% 4,48 2021-07-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.