Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,04 zł , zmiana od tamtej pory: 11,88%

Re: transakcje pakietowe

Zgłoś do moderatora
Nawet jeżeli B. ma w tym geszefcie swój udział, to nie znaczy, że będzie to niekorzystne dla spółki i jej akcjonariuszy, bo by tylko znaczyło, że działałby także przeciwko samemu sobie, a o taką głupotę bym tego pana nie posądzał. Ponad to sam fakt rekomendacji do wypłaty dywidendy jest korzystny dla pana B. , a więc zakup akcji przez zarząd trzeba odczytywać jako informację korzystną dla akcjonariatu, ponieważ świadczy to nie tylko o dobrej kondycji firmy ale także o dobrych wynikach w najbliższej przyszłości. Być może wkrótce pojawi się komunikat o jakimś np. przejęciu albo innym dużym przedsięwzięciu, mającym istotny wpływ na dalsze działanie całej grupy. Tak czy inaczej kierunek jest już wyznaczony, a więc wkrótce zobaczymy 5 z przodu, a co dalej, zobaczymy.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIKANA 2,73% 4,52 2021-07-30 16:04:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.