adam , z tego co napisałem wynika ,że dwie grube transakcje były wyłącznie wywołąne przez enter na klawiaturze , a nie systemowy s-l.na spółkach groszowych nie da się zastosować portfelowego s-l.a jutro niczego się nie dowiemy . co najwyżej/ najwcześniej w poniedziałek