wykres na NC zazwyczaj łamią jak chcą. Jutrzejszy ewentualny spadek tłumaczycie luką a jak spadnie na 0,13 to co na to analiza??? Zrobią co chcą a na pewno chcą być sami.Może podbiją do 0,3... aby w owczym pędzie oddać to co zebrali dziś na 0.22-0.21.
w 24 godziny i kilkadziesiąt tysięcy mają w kieszeni tak obracając