A co ty w dwa dni fortuny chciałeś się dorobić? Czytaj ze zrozumieniem. I cierpliwości. Ja tak samo dużo straciłem przez te 2 dni jak każdy . To giełda . Forum jest do wymiany poglądów i analizowania wypowiedzi uczestników. Każdy ma swój rozum i sam odpowiada za własne inwestycje.