Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,78 zł , zmiana od tamtej pory: 3,94%

Re: To już powinno po 25 zł latać

Zgłoś do moderatora
BDM zapewne zada ciekawe pytania na konferencji wynikowej 2Q (podobnie jak pytali po 1Q w maju), spodziewam się korzystnych i optymistycznych odpowiedzi. Zobaczymy, może zaktualizują reko.

Inna sprawa, że aż dziw bierze, że na razie nie ujawnia się nikt większy w akcjonariacie, ani też inne biura nie wydają rekomendacji dla spółki. Zapewne jest to dla nich trudne bo spółka jest jedyną z tej branży (jak się posadzi analityka od banków/gamingu/energetyki itd. to zrobi naraz kilka reko, a tutaj musi się uczyć niełatwej branży dla 1 podmiotu). Jedno i drugie (brak ujawnień i rekomendacji) uznaję za korzystne - wszystko przed nami, jak dla mnie Arctic ma jeszcze przed sobą wielki hajp i euforię.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -1,11% 19,52 2022-11-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.