Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,58 zł , zmiana od tamtej pory: 9,26%

Re: To już powinno po 25 zł latać

Zgłoś do moderatora
Kto interesuje się spółką nie od dziś wie, że 25 zł to żadna cena. Jest okres wakacyjny i często w tym czasie na GPW dzieją sie dziwne rzeczy. Obroty małe, raj dla spekuły. Ale to minie. Nie zdziwię się jak w okolicy raportu za 3 Q Arctic będzie po 50 zl. Bo jak mawiała pewna oborowa, jemu po prostu to się należy. Czego Wam i sobie narazie życzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -0,98% 20,30 2022-12-06 15:48:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.