Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,78 zł , zmiana od tamtej pory: 11,02%

Re: To już powinno po 25 zł latać

Zgłoś do moderatora
Tak trudno przeczytać bardzo dokładną analizę BDM?

https://www.bankier.pl/static/att/406000/8378314_43013077-arctic-paper-20220714-kupuj-203-pln.pdf

Jeżeli rynek boi się Rosji to przeczytajcie sobie: skąd biorą drewno, jakie mają zabezpieczenia energetyczne, prognoza ceny celulozy? Jak pięknie się zabezpieczyli w porównaniu z konkurencją z Włoch czy Austrii. A na koniec wycena 20,3 w stosunku do prognoz za II kwartał (już nam wiadomych) i dalszych.
W najbliższym czasie oczekuję reko na "kupuj" z dużo podwyższoną ceną.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -0,24% 20,85 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.