getiny to spore ryzyko, groclin to już wydmuszka papier śmieciowy - w drugim półroczu zmiana trendu na gpw, będą rosły szczególnie średnie i małe dobre spółki, ale trzeba być naprawdę mądrym aby je wskazać, szczególnie te najbardziej niedowartosciowane.