Golec,Idea ma miliard 440 milionów odpisów( czyli strat,na dziś),do tego się dołożyło 36 milionów z utraty inwestycji w open fin.Jak żyć,jak żyć??
Nie chcę nic mówić,ale casus Idei kładzie się cieniem na całej grupie,a pośrednio na bananie...
Szemrane interesiki...,bau
(business as usual),nic nowego Pany....
Już od marca KNF ich atakuje regulacjami dot.wypełniania konwenantów,a dopiero teraz ujawniają??!!
Mamy wierzyć,że cała ta litania odpisów powstała w jeden dzień czy w jedną noc... )))
AJ,nawarzyli piwska...
karma (karczma)wraca....
P.s.Połączą gnb z tym czymś,i zamiast wartości dodanej wyjdą jakieś plusy ujemne...
Jak żyć???
3mać się z daleka,na razie obserwować,to tu to tam
))))