Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,91 zł , zmiana od tamtej pory: 27,15%

Re: to jest sprawa dla SII !!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-04-27 o godz. 21:44 ~Nowy napisał(a):
> Obecna wycena jest bardzo niska trzeba poczekać na raport za 1 kwartał
> ktoś postraszył sprzedawał licząc na wezwanie
> zobaczymy jak to się skończy
>
> Spółka miała sporo gotówki nawet bez sprzedaży OTP
>
> myślę że będzie zaskoczenie jeszcze w tej całej zagadce :-)

czekaj tatka latka
będzie zaskoczenie - pewnie kolejne kółeczko nabyć i sprzedaży akcji przez Pana Prezesa aż do zdrenowania "sporo gotówki".
szlag człowieka trafia jak patrzy na takie Wały Jagiellońskie. Ale co mnie podkusiło, żeby to kupować i jeszcze się cieszyć z transakcji z Orlenem...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL -2,12% 3,70 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.