Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,91 zł , zmiana od tamtej pory: 28,87%

Re: to jest sprawa dla SII !!!

Zgłoś do moderatora
ja dobrze rozumiem, że firma zrobiła deal życia żeby skupić akcje od Prezesa, a w okienku "dywidendy" pusto jak w ulu na przednówku ? Niezłe złodziejstwo. Żałuję, że dałem się wciągnąć kiedykolwiek w tę "perspektywiczną" spółkę. Dla kogo ona perspektywiczna właśnie zobaczyliśmy.
Ktoś wyprowadzi sztandar ? Bo już niczego wielkiego bym się nie spodziewał po tej firmie. Wszyscy zadowoleni, s-cash-owani, po co tu dalej wiosłować...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL 1,35% 3,75 2021-10-15 15:57:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.