oczywiście, że nie stracą od razu tych przychodów tylko stopniowo...(możliwe, że w niewielkim stopniu, a może w prawie całości - tego nie wie nikt nawet zarząd - jak opisano w komunikacie)
owszem wywalanie na wyrost - jednak kurs jest bardzo wysoko - uwzględnił spory wzrost zysków w tym roku a ten komunikat ukazuje, że może znów miliarda zysków nie być - stąd solidna cofka.
pamiętając, że przy zysku 7xx mln kurs latał w okolicy 32-40 zł