Co Ty za bajki opowiadasz? Brak reklam równasz z odcięciem 11% przychodów?
To gorsza manipulacja, niż posty tych, którzy piszą, że to stare info. Oni piszą z nieogarnięcia głównie, a Ty z premedytacją (na 90%).
Reakcja jest przesadzona, chyba, że o czymś jeszcze nie wiemy. W obecnym roku moim zdaniem wpływ tej regulacji będzie prawie żaden i jeśli miliarda nie będzie, to nie z tego powodu. Tak jak spółka informuje, będzie to miało wpływ w średnim i długim terminie, ale pewnie będzie zneutralizowane przez rozwój w innych krajach.