Ładnie FKD idzie to ostatnia moja duża pozycja w portfelach,(poźniej Standrew,Eonet,Novavis,SwissPSM) o Loydzie mogę już zapomnieć.chyba że wyniki będą złe. Forposta i Revitum paradoksalnie liczę na słabe wyniki(choć mam trochę), może uda się tanio dużo kupić