Wspominałeś kiedyś o Novavis, ja aż tak bardzo się nie angażuje, ale jak byś miał coś na oku i potrzebował wsparcia w kupowaniu jakiejś spółki to bardzo chętnie się przyłącze.Swoją drogą to szkoda że nie wybrałeś się do MGames jak był po 5gr :)
S: Pylon 8670 po 0.19