W Revitum (w jej placówce w Katowicach) to ja byłem jak miałem akcje pod koniec 2012r 1 Pani sprzedała mi wtedy jakieś cudowne tabletki oczyszczające organizm za wizytę zapłaciłem 100zł, chyba gdzieś mam kartke z tej wizyty jak Cię to interesuje to poszukam i napiszę coś więcej. Ten ERS podał wyniki co tak idzie ?