w dłuższym terminie całkiem możliwe, jednak obecnie chodzi mi o coś innego , wiem że o spółce dużo wiedzą sami pracownicy wystarczy z nimi dobrze porozmawiać czasami coś zaproponować , kiedyś byłem w novavis i dużo mi to dało , aleja jak była po 20 gr też już się wybierałem wystarczyło wtedy porozmawiać ze sprzedawcami , jednak przez zawieszanie spółki nie pojechałem .
Jeśli chodzi o przejęcie to niestety nie stać mnie na to , chociaż mam już 2 osoby zainteresowane ale na to to spokojnie daje sobie 5 lat