ja podobnie...
mogę oddać za wartość księgową, ale na pewno nie niżej:)
wreszcie zniknęła podaż która tak nas ostatnio blokowała, w przedziale 3,65-3,69 rozsiane 3kilo, pewnie większy pakiet na 3,70, ale potem droga otwarta...
byleby jutro rozebrać te 3,70 a będzie dobrze...