Jak był miał jeszcz ekase jeszcze bym dokupił.
Dzis ostatnei moje dokupowanie - KGHM dał zarobić to i wiecej się kupiło. A teraz ja juz tylko poczekam. Wiem ze bedzie dobrze - kwestia tylko czy ruszy się przed czy po wynikach - bo wiadać niedowiarki chyba niewierzą w wyniki. Tymbardziej jestem spokojniejszy soro maja sprzedawac CenterNet.