Dnia 2011-08-28 o godz. 00:05 ~wiktor napisał(a):
> tam gdzie Żelowany don ,tam padaka totalna ,zgnoili dobra
> spółkę nigdy nie tykajcie sie spółek gdzie bezpośrednio lub
> pośrednio ma coś wspólnego Patrowicz,ja wywaliłem na
> poziomie najwyzszym ,szkoda mi was ale nie wejde w tą
> spółke drugi raz ,no chyba ze ten padalec nie będzie
> udziałowcem
Powinno pojść zobaczymy