Zarząd!!? Ćwoki bez fantazji, banda przekrętasów! Jak ich kto nie nacisnie, to z myśleniem
u nich słaboiutko...oj słabiutko! A jeszcze przy tym jacy drazliwi!? Jak im kto, bez ogrodek i miedzy oczy to od razu poruszenie, poruta, a drażliwośc jaka! Wiele sobie po spólce obiecywałem, ale wyzuto mnie całkowicie z nadziei! Głównodowodzacy po prostu bez wyobraxni, i polotu..trzeba sięzatem ewakuować, ale zaraz na poczatku wrzesnia, bo koniec sietrpnia mimo wszystko interesująco się zapowiada...lecz nie ma w tym za grosz zasługi główno dowodzących...czysty przypadek i sprzyjające okoliczności! Koń by wyszedł na swoje!